Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5031
Назва: Генетична інженерія в тваринництві
Автори: Горбатенко, Ігор Юрійович
Horbatenko, Ihor
Баркарь, Євген Володимирович
Barkar, Evgen
Ключові слова: становлення генетичної інженерії
створення трансгенних тварин
хімічний склад
Структура нуклеїнових кислот
Дата публікації: 2018
Видавництво: Миколаївський національний аграрний університет
Бібліографічний опис: Генетична інженерія в тваринництві [Електронний ресурс] : метод. реком. для проведення лабораторно-практичних занять для здобувачів вищої освіти ступеня "бакалавр" спеціальності 162 "Біотехнології та біоінженерія" / уклад. І. Ю. Горбатенко, Є. В. Баркарь. — Електрон. текст. дані. – Миколаїв : МНАУ, 2018. – 45 с.
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації для проведення лабораторно-практичних занять з дисципліни «Генетична інженерія в тваринництві» підготовлено для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». Генетична інженерія – це розділ біотехнології, що базується на використанні та розробці методів спрямованого синтезу нових, не існуючих у природі, поєднань генів (рекомбінантних ДНК), які розмножуються в клітині і синтезують кінцеві продукти обміну. Напрямки використання генетичної інженерії в тваринництві охоплюють широке коло питань. Зокрема, це методи цілеспрямованої корекції спадковості та одержання на цій основі трансгенних тварин, які володіють кращими продуктивними якостями та більш стійкі до захворювань (інтеграція трансгенів з хромосомами соматичних і генеративних клітин; тканиноспецифічні регуляторні елементи; ін’єкція рекомбінантної ДНК в зиготи; ретровірусні вектори для введення генів у генеративні клітини; трансгеноз генів, що забезпечує прискорений ріст тварин тощо). Окрім того, важливим напрямом генетичної інженерії в тваринництві є методи створення вакцин нового покоління задля профілактики інфекційних хвороб у тварин, а також синтезу генно-інженерних гормонів, за допомогою яких підвищують продуктивність тварин тощо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5031
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації (Факультет ТВППТСБ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Henetychna inzheneriya v tvarynnytstvi.pdf1,17 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.