Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/10533
Назва: Продуктивні якості свиней в умовах СГПП «ТЕХМЕТ-ЮГ» Миколаївського району
Автори: Каратєєва, Олена Іванівна, науковий керівник
Karateeva, Helena, scientific director
Голубник, В. В.
Дата публікації: 2021
Бібліографічний опис: Голубник В. В. Продуктивні якості свиней в умовах СГПП «ТЕХМЕТ-ЮГ» Миколаївського району : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» / наук. керівник О. І. Каратєєва. Миколаїв : МНАУ, 2021. 83 с.
Короткий огляд (реферат): Випускна кваліфікаційна робота виконана обсягом 81 сторінка комп’ютерного тексту з 1,5 інтервалом між рядками. Має в своєму складі 19 таблиць, 1 додаток. При написанні випускної роботи використано 50 літературних джерел. Для виконання теми «Продуктивні якості свиней в умовах СГПП «Техмет-Юг» Миколаївського району» об’єктом досліджень були ремонтні свинки великої білої породи. Метою досліджень було вивчення продуктивних якостей свиней в умовах СГПП «Техмет-Юг» Миколаївського району. Задачами досліджень було вивчення раціонів годівлі піддослідних тварин, дослідити ріст і розвиток піддослідних ремонтних свинок, отримати лінійні проміри та визначити індекси тілобудови, вивчити динаміку живої маси в процесі росту ремонтних свинок, проаналізувати їх відтворювальну якість, надати рецептуру ковбаси любительська в/с, розрахувати економічну ефективність проведених досліджень; виявити певні недоліки та надати пропозиції щодо підвищення ефективності ведення галузі свинарства зооветспеціалістам господарства. Найбільшу цінність, в плані прогнозування продуктивних якостей тварин, має індекс рівномірності росту. Коефіцієнти кореляції між Ір та такими важливими продуктивними ознаками як приріст за період відгодівлі, витрати кормів, товщина шпику склали відповідно +0,252, -0,090 та -0,391. Результати проведених досліджень свідчать про високу ефективність і перспективність використання мінеральних добавок в раціонах ремонтних свинок. Згодовування мінералів сприяє збільшенню багатоплідності у маток та інтенсивнішому росту поросят у підсисний період. Рівень рентабельності становить у І групі – 3,2%, ІІ групі – 4,2, ІІІ групі – 6,2% відповідно.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/10533
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)
Кваліфікаційні роботи студентів МНАУ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Диплом_Голубник.pdf624,06 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.