Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/16439
Назва: Технологія вибробництва рибних пресервів в умовах ТОВ «Миколаїврибпром» м. Нова Одеса
Автори: Зюзько, Алла Валентинівна, науковий керівник
Ziuzko, Alla, scientific director
Матінян, А.
Дата публікації: 2023
Бібліографічний опис: Матінян А. Технологія вибробництва рибних пресервів в умовах ТОВ «Миколаїврибпром» м. Нова Одеса : кваліфікаційна робота на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 181 – «Харчові технології» / наук. керівник А. Зюзько. Миколаїв : МНАУ, 2023. 70 с.
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна робота виконана на актуальну тему: Технологія вибробництва рибних пресервів в умовах ТОВ «Миколаїврибпром » м. Нова Одеса, яка містить 6 таблиць, 6 рисунків та 33 літературних джерела спеціальної, довідкової літератури та періодичних видань. Обсяг даної роботи складає 70 сторінку комп’ютерного тексту. Варто відзначити, що рибна пресерва не менш корисна, ніж свіжа риба. Це забезпечується спеціальними способами зберігання, які зберігають усі поживні речовини продукту та зберігають його надовго. Майже всі види консервів містять велику кількість білка, а також жирних кислот Омега-3, які корисні для здоров’я серця і судин. Консервовані фрукти також містять вітаміни A, B12, D, E і такі мінерали, як фосфор, кальцій і калій. Крім того, рибні пресерви дуже зручні у вживанні – їх можна їсти без додаткової обробки, додавати в салати, різні страви, використовувати як закуску. Взагалі рибні пресерви – це відмінне доповнення до здорового харчування і смачна закуска, яка обов’язково повинна бути на столі. Дуже важливо стежити за якістю виробника і складом продукту, щоб отримувати тільки корисні для їжі речовини. Мета роботи – визначення технології виробництва рибних пресервів, аналіз процессів та складу обранного продукту. Зазначення послідовно схем виробництва, визначення якості і безпеки рибної пресерви. Для виконання поставленої мети ставили наступні завдання: - надати загальну характеристику підприємства; - охарактеризувати сировину для виробництва рибної пресерви; - визначити якість та хімічний склад, енергетичну цінність м’яса риби$ - оцінити вимоги якості готової продукції; - навести технологічні схеми виробництва продукції; - оцінити економічну ефективність виробництва рибних пресервів. Досліджувану продукцію оцінювали за допомогою сенсорної оцінки та проводили технічні розрахунки готової продукції на основі існуючих способів виробництва солінь. Подано висновки щодо вдосконалення технології виробництва пресерв з риби та надано пропозиції щодо вдосконалення технології.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/16439
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)
Кваліфікаційні роботи студентів МНАУ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КР_Матінян_пт.pdf1,07 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.