Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/3797
Назва: Математичне програмування
Автори: Шебаніна, Олена В’ячеславівна
Шебанина, Елена Вячеславовна
Shebanina, Elena
Жорова, Алла Миколаївна
Жорова, Алла Николаевна
Zhorova, Аlla
Хилько, Іван Іванович
Хилько, Иван Иванович
Khilko, Ivan
Домаскіна, Марина Анатоліївна
Домаскина, Марина Анатольевна
Domaskina, Marina
Тищенко, Світлана Іванівна
Тищенко, Светлана Ивановна
Tischenko, Svetlana
Єгорова, Марина Олександрівна
Егорова, Марина Александровна
Eqorova, Marina
Могильницька, Алла Миколаївна
Mohyl'nyts'ka, Alla
Ключові слова: Контрольні індивідуальні завдання
лінійне програмування
Базисні невідомі
Транспортна задача
Математична модель
Дата публікації: 2015
Видавництво: Миколаївський національний аграрний університет
Бібліографічний опис: Математичне програмування [Електронний ресурс] : контрольні індивідуальні завдання та методичні рекомендації для самост. роботи студ. ф-ту менеджменту денної та заочної форми навч. напряму підгот. 6.030601 "Менеджмент" / уклад. : О. В. Шебаніна, А. М. Жорова, І. І. Хилько, М. А. Домаскіна, С. І. Тищенко, М. О. Єгорова. - Електрон. текст. дані. - Миколаїв : МНАУ, 2015. - 81 с.
Короткий огляд (реферат): У методичних вказівках для моделювання використовується табличний процесор MS Excel, який є складовою MS Office, не потребує установки і опанування додаткових програмних продуктів. Електронні таблиці MS Excel є типовою формою комп’ютерної моделі, в якій можна вивчати вплив зміни величини, яка знаходяться в одній із комірок таблиці, на значення величин, які знаходяться в інших комірках і пов’язані з першою формулами. Моделювання з використанням Excel дозволяє одержувати і досліджувати широкий спектр математичних моделей, зокрема, математичні моделі, що представлені у вигляді алгебраїчних рівнянь, регресійні моделі, розв’язувати задачі лінійного програмування, а також здійснювати статистичний і графічний аналізи дослідних даних. Тобто, Excel може бути використаний як для дослідження раніше одержаних моделей, так і для побудови моделей за експериментальними даними. Один раз створений алгоритм обчислень, або побудови моделі може бути збережений в якості шаблону, макросу, або сценарію, який використовують багаторазово при побудові інших аналогічних моделей, що відрізняються вхідними даними.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/3797
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації (Факультет менеджменту)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Shebanina_O.Matem_progr_Kontr_Samost.pdf2,67 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.