Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/11021
Назва: Метрологічні засоби оцінки якості зерна пшениці в умовах ТОВ «РОЗАНІВКА» Баштанського району
Автори: Стародубець, Олексій Олександрович, науковий керівник
Starodubets, Aleksey, scientific director
Приймак, Олександр
Дата публікації: 2022
Бібліографічний опис: Приймак О. Метрологічні засоби оцінки якості зерна пшениці в умовах ТОВ «РОЗАНІВКА» Баштанського району : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» / наук. керівник О. О. Стародубець. Миколаїв : МНАУ, 2022. 91 с.
Короткий огляд (реферат): Випускна магістерська робота складається з вступу, огляду літератури, матеріалу та методики досліджень, результатів власних досліджень, висновків та пропозицій, списку використаної літератури. Робота виконана на 91 сторінці друкованого тексту, містить 19 таблиць, 11 рисунків і 2 формули. Список літератури складає 91 літературне джерело та періодичне видання. Темою роботи є метрологічні засоби оцінки якості зерна пшениці в умовах ТОВ «Розанівка» Баштанського району. Об’єктами дослідження було обрано врожаї зерна пшениці 2020 року ТОВ «Розанівка» Баштанського району. Метою роботи було порівняти метрологічне обладнання для визначення якості зерна пшениці та встановити розбіжності їх значень на базі господарства ТОВ «Розанівка» Баштанського району Миколаївської області. Для реалізації зазначеної мети було поставлено перелік питань, які підлягали дослідженню: - визначити вологість зерна досліджуваних проб за допомогою аналізаторів Infratec 1241 та СЕШ-3М та встановити розбіжності їх значень; - визначити вміст клейковини в зерні за допомогою приладів ВДК-М та ВДК-1 та встановити розбіжності їх значень; - встановити натуру зерна досліджуваних проб за допомогою пурок ПХ-2 та ПХ-3 та визначити розбіжності їх значень; - визначити засміченість зерна пшениці в обох партіях, використовуючи РЛУ-3 та РЛУ-3К і знайти розбіжність їх значень; - провести порівняння економічної ефективності використання самовстановлюючих датчиків ваги C16A D1 та C16A C3. Під час проведення досліджень було проведено порівняння технологічного та лабораторного обладнання для оцінки якості зерна пшениці та встановлено розбіжності їх значень.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/11021
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)
Кваліфікаційні роботи студентів МНАУ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Диплом_Приймак_ОС152_М.pdf1,42 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.