Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/16053
Назва: Організація оптимізації та раціонального використання земельних масивів сільськогосподарських підприємств
Автори: Попов, Андрій Сергійович, науковий керівник
Popov, Andrii, scientific director
Савінов, Богдан Сергійович
Ключові слова: оптимізація
раціональність
показник
коефіцієнт
просторові недоліки
землекористування
Дата публікації: 2023
Бібліографічний опис: Савінов Б. С. Організація оптимізації та раціонального використання земельних масивів сільськогосподарських підприємств : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «Магістр» освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» / наук. керівн. А. С. Попов. Миколаїв : МНАУ, 2023. 86 с.
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна робота присвячена обґрунтуванню та розробці практичних рекомендацій щодо оптимального та раціонального використання земельних масивів сільськогосподарських підприємств на території Братської селищної територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області. У кваліфікаційній роботі проаналізовано теоретичні та правові основи оптимального та раціонального використання земель; надана характеристика сучасного стану використання земель сільськогосподарськими підприємствами; визначено проблеми оптимального та раціонального використання землекористування об'єкта дослідження через розрахунок показників просторових недоліків землекористування; визначено способи покращення оптимальності та раціональності використання земельних ділянок сільськогосподарського землекористування через механізм обміну правами користування земельними ділянками. Завдяки прийнятим проєктним рішенням щодо оптимізації та раціоналізації використання земель, кількість просторових недоліків у використанні земельних ділянок масивів земель сільськогосподарського призначення скоротилася більше ніж вдвічі: з п’яти до двох недоліків. На території сільськогосподарських землекористувань залишилися такі недоліки, як далекоземелля та непрямолінійність меж загальних землекористувань та масивів земель сільськогосподарського призначення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/16053
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи (Факультет агротехнологій)
Кваліфікаційні роботи студентів МНАУ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Реферат_Савінов.pdf125,55 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.