Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5705
Назва: Резерви підприємства як об’єкт бухгалтерського обліку
Автори: Галкін, Василь Васильович
Halkin, Vasyl
Горскіна, Л. С.
Gorskina, L.
Ключові слова: Резерв
діяльність підприємства
бухгалтерський облік
види резервів
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Галкін В. В. Резерви підприємства як об’єкт бухгалтерського обліку / В.В. Галкін, Л.С. Горскіна // Соціально-компетентне управління корпораціями в умовах поведінкової економіки : матеріали міжнар. наук.-практ. конф., присвяч. 25 річниці створення Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. - Луцьк, 2018. - С. 239-242.
Короткий огляд (реферат): У роботі відображено основні задачі і проблеми, пов’язані з практичним та теоретичним застосуванням прийомів та методів обліку резервів. Також визначена доцільність виділення облікових резервів щоб чітко показати резерви, які формують у системі бухгалтерського обліку як засіб впливу на фінансовий результат та забезпечення відповідності доходів і витрат. За змістом резерви можна поділити на такі види: - фінансові резерви, що забезпечують фінансову стійкість підприємству при негативному впливі зовнішніх та внутрішніх факторів; - економічні, які призначені для того, щоб підвищити ефективність діяльності підприємства; - матеріальні, які являють собою збережене конкретне майно на випадок певної потреби; - інші резерви (трудові, виробничі, страхові, резерви робочого часу тощо).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5705
Розташовується у зібраннях:Статті (Обліково-фінансовий факультет)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Збірник Луцьк(2)-4.pdf142,81 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.