Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/16516
Title: Аналіз закономірностей росту та продуктивних якостей свиней різних порід в умовах ДП «ПР «Степове» Миколаївського району
Authors: Онищенко, Людмила Володимирівна, науковий керівник
Onishenko, Ludmila, scientific director
Хохлова, Н.
Issue Date: 2023
Citation: Хохлова Н. Аналіз закономірностей росту та продуктивних якостей свиней різних порід в умовах ДП «ПР «Степове» Миколаївського району : кваліфікаційна робота на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» / наук. керівник Л. Онищенко. Миколаїв : МНАУ, 2023. 73 с.
Abstract: Кваліфікаційна робота на тему: «Аналіз закономірностей росту та продуктивних якостей свиней різних порід в умовах ДП «ПР «Степове» Миколаївського району», має обсяг 78 сторінок комп’ютерного тексту, включає 9 таблиць, 7 рисунків. При написанні роботи використано 43 літературних джерел. Тема кваліфікаційної роботи є актуальною, має практичне значення і ставить за мету наступне: проведення аналізу закономірностей росту та продуктивних якостей свиней різних порід, організації відтворення стада і впровадження певних заходів щодо їх покращення. Згідно теми кваліфікаційної роботи, проводився порівняльний аналіз закономірностей росту та відгодівельних, забійних якостей молодняку. При оцінці ефективності чистопородного розведення було сформовано дві групи тварин із 24 голів основних свиноматок порід великої білої та ландрас (по 12 голів в кожній групі): Комплексний індекс відтворювальної здатності (Р), який характеризує материнські якості був найвищий у свиноматок породи ландрас і склав 127,7 бала, що на 11,5 балів, більше в порівнянні з тваринами контрольної групи Найвищими показниками досягнення віку живої маси 100 кг, середньодобового приросту та витрат корму на 1 кг приросту характеризувався молодняк ІІ дослідної групи. Так за вище переліченими показниками тварини ІІ дослідної групи переважали молодняк контрольної групи відповідно: на 8 днів (Р≥0,95), 106 г (Р≥0,95) та 0,77 к. од. Чистий прибуток на 1 голову був найбільшим у тварин II дослідної групи – 380,1 грн., що перевищив показник тварин контрольної групи на 7,7 %. Рівень рентабельності на відгодівлі був у свиней II дослідної групи 26,6 % або на 2,2 % вище рівня рентабельності контрольної групи.
URI: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/16516
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)
Статті студентів МНАУ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
КР_Хохлова.pdf1,03 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.