Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/19607
Назва: Особливості виробництва масла кисловершкового в умовах ПРаТ «Лакталіс-Миколаїв» м. Миколаїв
Автори: Стабніков Віктор Петрович, науковий керівник
Пехлак, К.
Дата публікації: 2024
Бібліографічний опис: Пехлак К. Особливості виробництва масла кисловершкового в умовах ПРаТ «Лакталіс-Миколаїв» м. Миколаїв : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «Магістр» за спеціальністю 162 – «Біотехнології та біоінженерія» / наук. керівн. В. П. Стабніков. Миколаїв : МНАУ, 2024. 74 с.
Короткий огляд (реферат): Тема випускної кваліфікаційної роботи: «Особливості виробництва масла кисловершкового в умовах ПРаТ «Лакталіс-Миколаїв» м. Миколаїв». Кваліфікаційна робота виконана на 74 сторінках друкованого тексту. Вона включає наступні розділи: реферат, вступ, літературно-патентний огляд, матеріали і методи проведення експериментів, розрахункову частину, розділ «Охорона праці», “Безпека в надзвичайних сітуаціях”,”Охорона довкілля” висновки та пропозиції, перелік літератури. Для написання випускної кваліфікаційної роботи було застосовано 27 бібліографічних джерел. Робота містить 2 рисунка, 11 таблиць. Об'єктом досліджень є аналіз особливостей біотехнології отримання кисловершкового масла залежно від заквазки і пастеризації молока. Предметом даної роботи були фізико-хімічні властивості та склад сирого і пастеризованого за різних умов молока, бактеріальні закваски, кисловершкове масло. Метою кваліфікаційної роботи було визначення впливу експерементальної заквазки на органолептичні показники кисловершкового масла. Для виконання мети були поставлені наступні завдання: - визначити вплив температури пастеризації на склад та фізико-хімічні властивості молока; - Дослідити вплив йодного числа; - Як ферментацїя на стандартну та експериментальну закваску. - Зробити порівняння масла кисловершкового та солодквершкового за терміном зберігання. - Методи досліджень: мікробіологічні, фізико-хімічні та органолептичні. Розроблено експерементальну заквазку,що дозволяє покращити технологію.Із додатковими пробіотичними культурами є ефективним напрямом удосконалення технології виробництва кисловершкового масла. Це дозволяє підвищити якість продукту, забезпечити економічну доцільність та стабільність його виробництва.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/19607
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КР_Пехлак_ОС162_2024.pdf544,2 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.