Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/4241
Title: Вплив ресурсозберігаючих елементів технології на продуктивність рослин ячменю ярого в умовах південного Степу України
Authors: Касаткіна, Т. О.
Гамаюнова, Валентина Василівна
Гамаюнова, Валентина Васильевна
Gamayunova, Valentina
Тер-Гукасова, Н. О.
Issue Date: 2018
Citation: Касаткіна Т. О. Вплив ресурсозберігаючих елементів технології на продуктивність рослин ячменю ярого в умовах південного Степу України / Т. О. Касаткіна, В. В. Гамаюнова, Н. О. Тер-Гукасова // Інноваційні технології в рослинництві : матеріали наукової інтернет-конференції, м. Кам'янець-Подільський, 15 травня 2018 р. / Подільський державний аграрно-технічний університет ; Миколаївський національний аграрний університет. - С. 80-82.
Abstract: Новими технологіями в елементах вирощування є мікроелементи, біологічно активні препарати та регулятори росту. Мікроелементи приймають участь у фізіологічних і біохімічних процесах, що відбуваються в рослинах. Також мікроелементи входять до складу ферментів, вітамінів та росткових речовин. Їх нестача є причиною зниження швидкості і ефективності проходження процесів, які відповідають за розвиток рослинного організму в цілому.
URI: http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/4241
Appears in Collections:Статті (Факультет агротехнологій)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
80-82-Матеріали наукової інтернет-конференції.pdf238,19 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.