Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/11130
Title: Організація і напрями вдосконалення стада червоної степової породи в умовах ДП «Племрепродуктор «Степове» Миколаївського району
Authors: Калиниченко, Галина Іванівна, науковий керівник
Kalinichenko, Galina, scientific director
Оленіч, О.
Issue Date: 2022
Citation: Оленіч О. Організація і напрями вдосконалення стада червоної степової породи в умовах ДП «Племрепродуктор «Степове» Миколаївського району : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» / наук. керівник Г. І. Калиниченко. Миколаїв : МНАУ, 2022. 74 с.
Abstract: Кваліфікаційна робота виконано на 74 сторінках машинописного тексту, з використанням 42 бібліографічних джерел спеціальної, довідкової літератури та періодичних видань. До роботи внесено 14 таблиць, 6 рисунків та 6 додатків. Тема випускної роботи: «Організація і напрями вдосконалення стада червоної степової породи в умовах ДП «Племрепродуктор «Степове» Миколаївського району» Об’єктом досліджень були корови червоної степової породи. Загальна кількість тварин, які підлягали дослідженню складала 278 голів. Метою досліджень було вивчення та аналіз основних напрямів вдосконалення стада червоної степової породи в умовах даного господарства. Для реалізації зазначеної мети було поставлено наступні завдання: дати загальну характеристику ферми; проаналізувати системи та способу утримання корів у господарстві; провести деталізований аналіз рівня годівлі корів різного фізіологічного стану; оцінити ступінь механізації виробничих процесів на фермі; проаналізувати організацію отримання та первинної обробки молока у господарстві; вивчити комплекс ветеринарно-санітарних заходів на фермі; проаналізувати технологію виробництва питного молока; провести розрахунок економічної ефективності запропонованих заходів удосконалення технології виробництва молока. Оцінено утримання та годівля тварин в стійловий та літній період. Встановлено найвищі показники надою у корів на ІІІ-V лактації – 3706,0-3733,9 кг молока. Технологія доїння корів на фермі є на достатньому рівні. Протягом року в господарстві отримують рівномірні отелення і, відповідно, рівномірне одержання молока.
URI: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/11130
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)
Кваліфікаційні роботи студентів МНАУ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом_Оленіч_ОС204_М.docx.pdf3,18 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.