Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/11771
Title: Удосконалення ознак вовнової продуктивності овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи в умовах ДП ДГ «Асканійське»
Authors: Нежлукченко, Тетяна Іванівна, науковий керівник
Nezhlukchenko, T., scientific director
Азатян, А.
Issue Date: 2022
Citation: Азатян А. Удосконалення ознак вовнової продуктивності овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи в умовах ДП ДГ «Асканійське» : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» / наук. керівник Т. Нежлукченко. Миколаїв : МНАУ, 2022. 74 с.
Abstract: Предмет дослідження. Вовнова продуктивність вівцематок таврійського типу асканійської тонкорунної породи різного віку та походження Об’єкт дослідження. Показники вовнової продуктивності вівцематок та переярок таврійського типу асканійської тонкорунної породи різного походження Мета і завдання досліджень. визначення відмніності у показниках вовнової продуктивності овець різних ліній Методики досліджень. первинний облік індивідуальної продуктивності тварин, методи біометричного аналізу Результати досліджень. Найтоншу вовну було отримано з рун овець лінії 224. Рівень виходу рунної вовни становить не менше 85%. Середні показники у групах різних варіантів підбору відрізняються на 0,5% незалежно від статевої групи. Руна переярок внутрілінійного походження характеризуються наявністю вовни 70 та 64 якості не менше 97,5% у лінії 224 й сягає 100 для ліній 369 та 1577. Найкращими характеристиками вовнової продуктивності відрізняються тварини лінії 1577, які передають свої властивості потомкам внутрішньо та між лінійного походження Основні висновки та пропозиції. Пропонуємо при подальшому розведенні таврійського типу асканійської тонкорунної породи збільшити чисельність поголів’я лінії 1577, провадити обґрунтований підбір овець за варіантами підборів 1577х369 та 224х369, з метою підвищення їх вовнової продуктивності.
URI: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/11771
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом_Азатян.pdf1,48 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.