Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/14750
Назва: Удосконалення технології годівлі свиней в умовах ФОП «Сагун В. В.» Миколаївського району
Автори: Стародубець, Олексій Олександрович, науковий керівник
Starodubets, Aleksey, scientific director
Хандоняк, В.
Дата публікації: 2023
Бібліографічний опис: Хандоняк В. Удосконалення технології годівлі свиней в умовах ФОП «Сагун В. В.» Миколаївського району : кваліфікаційна робота на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» / наук. керівник О. Стародубець. Миколаїв : МНАУ, 2023. 48 с.
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна робота виконана обсягом 48 сторінках комп’ютерного тексту з 1,5 інтервалом між рядками. Має в своєму складі 10 таблиць. При написанні дипломної роботи використано 25 літературних джерел, найменувань спеціальної, довідникової літератури та періодичних видань. Тема кваліфікаційної роботи: «Удосконалення технології годівлі свиней в умовах ФОП «Сагун В. В.» Миколаївського району». Об’єктом досліджень були показники росту і розвитку ремонтних кнурів великої білої породи за різними способами годівлі та їх вплив на відтворювальні якості. Метою досліджень було вивчення організації вирощування ремонтного молодняка свиней в умовах ФОП «Сагун В. В.» Миколаївського району. Задачами досліджень було дослідити ріст та розвиток ремонтних кнурів; залежність росту та розвитку від способу годівлі; кількісні та якісні показники спермопродукції кнурів великої білої породи; залежність якості спермопродукції від способу годівлі ремонтних кнурів великої білої породи; економічну ефективність відтворювальних якостей кнурів; виявити певні недоліки та надати пропозиції щодо підвищення ефективності ведення галузі свинарства зооветспеціалістам господарства. Дослідження показали, що для отримання покращених показників стада використовувати для годівлі бункерні годівниці, які надають кращі відмінності за показниками росту та розвитку, в порівнянні з годівлею з корит, що в подальшому впливає на відтворювальні якості кнурів, так об’єм еякуляту складає 242,0 мл і переважає іншу групу на 37,4%, за показником концентрації сперміїв в 1 мл сперми також переважали на 32,2%. Наведені висновки по матеріалам роботи та надані пропозиції для впровадження в технологічний процес в галузі свинарства.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/14750
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)
Кваліфікаційні роботи студентів МНАУ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КР Хандоняк В.О..pdf135,38 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.