Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/18582
Назва: Оптимізація процесу мікроклонального розмноження суниці садової в умовах ФГ «Агролайф»
Автори: Юлевич, Олена Іванівна, науковий керівник
Ulevich, Olena, scientific director
Люта, Ірина Миколаївна, науковий керівник
Lyuta, Iryna, scientific director
Ільницька, Н
Дата публікації: 2024
Бібліографічний опис: Ільницька Н. Оптимізація процесу мікроклонального розмноження суниці садової в умовах ФГ «Агролайф» : кваліфікаційна робота на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 162 – «Біотехнології та біоінженерія» / наук. керівн. О. Юлевич, І. Люта. Миколаїв : МНАУ, 2024. 56 с.
Короткий огляд (реферат): Тема випускної кваліфікаційної роботи: «Оптимізація процесу мікроклонального розмноження суниці садової в умовах ФГ «Агролайф». Робота виконувалась в лабораторії на базі підприємства ФГ «Агролайф». Випускна робота виконана на 56 сторінках друкованого тексту. Вона складається з наступних розділів: переліку умовних позначень, реферат, вступ, огляд літератури, матеріал, умови і методика виконання роботи, розрахункова частина, «Охорона праці», висновки та пропозиції, список використаних джерел. Для написання випускної кваліфікаційної роботи було використано 46 літературних джерел. Робота містить 13 рисунків, 4 таблиці. Об'єктом досліджень були рослини та ягоди суниці садової сортів Русанівка, Веселка та сорти італійської селекції Альба, Клері, Джолі. Метою досліджень була оптимізація етапів клонального мікро-розмноження сортів суниці садової в умовах in vitro на базі ФГ «Агролайф». Для досягнення поставленої мети необхідно було вирішити такі завдання: 1. визначити оптимальну концентрацію фітогормону 6-БАП в живильному середовищі для отримання максимальної кількості регенератів та рослин, придатних для укорінення; 2. дослідити вплив регуляторів росту на вусоутворюючу здатність та продуктивність суниці садової; 3. вивчити особливості культивування апексів вусів та фрагментів листка суниці садової в умовах in vitro; 4. провести порівняльний аналіз харчової цінності та хімічного складу суниці, вирощеної в умовах мікроклонування та у відкритому ґрунті; 5. за результатами, отриманими в ході проведених досліджень, рекомендувати введення експлантів суниці садової в культуру in vitro в другій декаді серпня, для покращення росту та розвитку застосовувати стимулятори росту 6-БАП (0,75 мг/мл) та Циркон (30 мкл/л).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/18582
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КР_Ільницька.pdf1,08 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.