Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/18639
Назва: Технологія вирощування молодняку свиней в умовах СТОВ «Промінь» Первомайського району
Автори: Онищенко, Людмила Володимирівна, науковий керівник
Onishenko, Ludmila, scientific director
Бочко, Т.
Дата публікації: 2024
Бібліографічний опис: Бочко Т. Технологія вирощування молодняку свиней в умовах СТОВ «Промінь» Первомайського району : кваліфікаційна робота на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 204 - «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» / наук. керівн. Л. Онищенко. Миколаїв : МНАУ, 2024. 56 с.
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційну роботу на тему «Технологія вирощування молодняку свиней в умовах СТОВ «Промінь» Первомайського району» виконано на 55 сторінках комп’ютерного тексту. До структури роботи включено 11 таблиць, 1 рисунок, 1 додаток. Для виконання роботи використано 38 літературних джерел. Темою роботи було передбачено вивчення одного з головних елементів технології виробництва продукції свинарства це технології вирощування ремонтного молодняку свиней, що є питанням актуальним. Об’єктом дослідження були свині великої білої породи та PIC – гібриду F1 канадської генетики. Метою досліджень було виявити, на основі аналізу, недоліки та порушення у технологіях вирощування молодняку свиней та внести пропозиції господарству. У відповідності до мети були поставлені такі завдання:  вивчити відтворювальні якості свиноматок при чистопородному розведенні;  вивчити динаміку росту піддослідного молодняку;  проаналізувати показники результатів вирощування молодняку;  зробити аналіз годівлі ремонтного молодняку свиней та технології його вирощування. В результаті проведених досліджень спеціалістам-тваринникам господарства надано пропозиції щодо удосконалення технології вирощування ремонтного молодняку, за рахунок використання більш перспективних поєднань генотипів, які розводяться в господарстві. Для отримання більшого прибутку за однакових умов вирощування при реалізації молодняку, слід використовувати тварин генотипу РІС.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/18639
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КР_Бочко.pdf486,91 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.