Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/18645
Title: Вплив генотипу плідника на репродуктивні та продуктивні якості овець асканійської тонкорунної породи в умовах ННПЦ Миколаївського НАУ
Authors: Шалімов, Микола Олексійович, науковий керівник
Гричка, С.
Issue Date: 2024
Citation: Гричка С. Вплив генотипу плідника на репродуктивні та продуктивні якості овець асканійської тонкорунної породи в умовах ННПЦ Миколаївського НАУ : кваліфікаційна робота на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 204 - «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» / наук. керівн. М. Шалімов. Миколаїв : МНАУ, 2024. 57 с.
Abstract: Кваліфікаційна робота містить наступні розділи: вступ, огляд літератури, матеріали та методики досліджень, результати власних досліджень, висновки та пропозиції, список використаної літератури. Робота викладена на 56 сторінках друкованого тексту, містить 16 таблиць, 3 додатки. Список літератури складає 38 літературних джерел та періодичних видань. Робота присвячена вивченню впливу генотипу плідників на продуктивні та репродуктивні якості овець асканійської тонкорунної породи в умовах ННПЦ Миколаївського НАУ. Предметом дослідження були вівці асканійської тонкорунної породи, та три різні плідники різних ліній тієї ж породи. Об’єктом дослідження були показники живої маси нащадків у різні періоди дослідження, їх збереженість до відлучення та віку один рік, а також настриг чистої вовни у віці одного року. Метою роботи було визначення впливу генотипу плідника на продуктивні і репродуктивні якості нащадків в господарстві. Одночасно у роботі було досліджено залежність настригу вовни від маси ягнят в 1 рік. Для реалізації встановленої мети було сформовано перелік питань, які підлягали дослідженню: 1. Аналіз репродуктивних якостей плідника лінії №1006. 2. Аналіз репродуктивних якостей плідника лінії №506. 3. Аналіз репродуктивних якостей плідника лінії №1407. 4. Порівняльний аналіз впливу плідника на репродуктивні якості вівцематок та продуктивність нащадків. Дослідженням встановлено, що походження тварин у достатньо високому ступені впливає на основні продуктивні якості тварин стада та на їх настриг вовни. Робота досить змістовна і її результати можуть бути впроваджені у селекційно-племінній роботі господарства.
URI: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/18645
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
КР_Гричка.pdf400,19 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.