Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/19626
Назва: Метрологічне забезпечення оцінки якості зерна в умовах ДП «Миколаївстандартметрологія»
Автори: Болодурін, Володимир Вадимович, науковий керівник
Шустак, Д.
Дата публікації: 2024
Бібліографічний опис: Шустак Д. Метрологічне забезпечення оцінки якості зерна в умовах ДП «Миколаївстандартметрологія» : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «Магістр» за спеціальністю 175 – «Інформаційно-вимірювальні технології» / наук. керівн. В. Болодурін. Миколаїв : МНАУ, 2024. 97 с.
Короткий огляд (реферат): Дипломна робота складається із вступу, пяти розділів, висновків, пропозицій та списку використаних джерел. Основний обсяг роботи 97 сторінок комп’ютерного тексту. В роботі використано 16 таблиць та 16 рисунків. Список використаних джерел включає 34 найменування. Метою дослідження було створення комплексу автоматизованих рішень для метрологічних процесів із використанням системи АРМ (автоматизованого робочого місця), спрямованих на забезпечення зручності формування протоколів і свідоцтв про повірку, ведення обліку нормативної документації, а також автоматизацію ключових завдань метролога, таких як повірка вимірювальних приладів, складання графіків повірок, аналіз точності засобів вимірювальної техніки, контроль відповідності стандартам і ведення архіву результатів повірки. Для досягнення зазначеної мети поставлено такі завдання: – узагальнити теоретико-методичні підходи щодо особливостей виконання метрологічних процесів, таких як повірка, калібрування та контроль точності засобів вимірювальної техніки; – охарактеризувати технічні вимоги, регламенти та стандарти, які визначають порядок виконання метрологічних процедур; – проаналізувати існуючі технологічні схеми організації роботи метрологів, зокрема щодо обліку та ведення нормативної документації, протоколів і свідоцтв про повірку; – дослідити особливості планування та реалізації графіків повірки засобів вимірювальної техніки для забезпечення їх відповідності нормативам; – розробити методичні рекомендації та пропозиції практичного характеру, спрямовані на автоматизацію ключових процесів метролога для підвищення ефективності їх виконання. Об’єктом дослідження є технологічні процеси, пов’язані з виконанням метрологічних завдань, а також процеси приймання, обліку та видачі засобів вимірювальної техніки, які здійснюються метрологами та відділом приймання і обліку засобів вимірювальної техніки ДП «Миколаївстандартметрологія». Предметом дослідження теоретичні, методологічні та прикладні положення, спрямовані на автоматизацію метрологічних процесів із використанням системи АРМ, включаючи повірку, калібрування, складання протоколів, облік нормативної документації, а також оптимізацію процесів приймання, обліку та видачі засобів вимірювальної техніки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/19626
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КР_Шустак_ОС175_2024.pdf2,11 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.