Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/2080
Назва: Основи енергетичного менеджменту і аудиту
Автори: Гавриш, Валерій Іванович
Гавриш, Валерий Иванович
Havrysh, Valeriy
Шатохін, Максим Юрійович
Шатохин, Максим Юриевич
Shatokhin, Maksym
Ключові слова: принципи енергетичного аудиту
Технічні вимірювання
використання енергетичних ресурсів
енергетичний баланс
транспортування рідини
енергозбереження насосної станції
Дата публікації: 2017
Видавництво: Миколаївський національний аграрний університет
Бібліографічний опис: Основи енергетичного менеджменту і аудиту [Електронний ресурс] : метод. реком. до розв'язання задач (модулі 4-6) для здобувачів вищої освіти ступеня "Бакалавр" напряму 6.100101 "Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі" денної форм навчання / уклад. В. І. Гавриш, М. Ю. Шатохін. — Електрон. текст. дані. – Миколаїв : МНАУ, 2017. – 56 с.
Короткий огляд (реферат): При вивченні дисципліни «Основи енергетичного менеджменту та аудиту», згідно учбовому плану по спеціальності 6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі» студенти виконують 8 задач. Для успішного засвоєння програмного матеріалу курсу «Основи енергетичного аудиту та менеджменту в АПК» його вивчення повинно супроводжуватись вирішенням ряду задач. Це забезпечить не тільки краще запам’ятовування матеріалу який вивчається, а й чітке уявлення про кількісні характеристики розглянутих явищ, але й більш глибоке ро- зуміння їх фізичної сутності. Тому при вивченні кожного розділу курсу не слідує обмежуватись рішенням тільки одного питання, вказаного в за- вданні. З метою самоперевірки матеріалу розділу, який вивчається слідує вирішувати й інші, відносні до нього питання, з приведеного нижче пе- речення питань для завдань на контрольні роботи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/2080
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації (Інженерно-енергетичний факультет)
Статті (Інженерно-енергетичний факультет)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Osnovy enerhetychnoho menedzhmentu i audytu.pdf680,19 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.