Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/2181
Назва: Механіка матеріалів і конструкцій
Автори: Доценко, Наталія Андріївна
Доценко, Наталия Андреевна
Dotsenko, Nataliya
Бабенко, Дмитро Володимирович
Бабенко, Дмитрий Владимирович
Babenko, Dmytro
Ключові слова: жорсткість конструкції
Визначення напружень
Залежність між модулями пружності
Потенціальна енергія при чистому зсуві
Визначення крутних моментів
Деформація вала
Момент кручення
полярний момент опору при крученні
Розрахунок вала на міцність
Дата публікації: 2017
Видавництво: Миколаївський національний аграрний університет
Бібліографічний опис: Механіка матеріалів і конструкцій [Електронний ресурс] : метод. реком. (розділ "Кручення") для виконання лабораторних робіт та самостійної роботи з використанням інформаційно-освітнього середовища для здобувачів вищої освіти ступеня "бакалавр" спеціальностей 208 "Агроінженерія", / уклад. : Д. В. Бабенко, Н. А. Доценко. - Миколаїв : МНАУ, 2017. - 41 с.
Короткий огляд (реферат): Ринкова економіка в сільському господарстві країни поставила перед аграріями конкретні задачі, виконання яких вимагають від інженерних кадрів серйозного і глибокого знання розрахунків на міцність машин і інженерних споруд і накладають на вивчення курсу механіки матеріалів і конструкцій нові підвищенні і відповідальні вимоги.Створюються нові види і типи машин, споруд, агрегатів. Підвищення робочих швидкостей і навантажень, збільшення рухомих мас, застосування нових високоміцних матеріалів в конструкціях, створення і широке застосування композитних матеріалів, робота механізмів і машин в агресивних середовищах вимагають від інженера глибоких знань в області закономірностей розподілу зусиль в конструкціях і деталях машин, в області опору конструкцій цим зусиллям в області розрахунків на міцність. Розрахунки на міцність дають можливість запобігти виникненню високих напружень, шкідливих вібрацій в деталях, пошкоджень, не допускати втрати стійкості деталей машин і споруд, збільшити їх довговічність, надійність.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/2181
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації (Інженерно-енергетичний факультет)
Статті (Інженерно-енергетичний факультет)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Mekhanika_materialiv_i_konstruktsiy.pdf1,02 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.