Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5009
Назва: Технологія ремонту машин
Автори: Марченко, Дмитро Дмитрович
Marchenko, Dmytro
Ключові слова: ремонт деталей
відновлення поверхонь
ремонт єлектрообладнання
ремонт гідравличних систем
Дата публікації: 2018
Видавництво: Миколаївський національний аграрний університет
Бібліографічний опис: Марченко Д. Д. Технологія ремонту машин [Електронний ресурс] : курс лекцій для здобувачів вищої освіти ступеня "Магістр" спеціальності 208 "Агроінженерія" денної форми навчання / Д. Д. Марченко. — Електрон. текст. дані. – Миколаїв : МНАУ, 2018. – 134 с.
Короткий огляд (реферат): Виробництво машин починається з виготовлення заготовок, а ремонт – з розборки. Технічні умови на складання нової машини в основному визначаються технічними умовами на виготовлення деталей (їх робочими кресленнями). Машини після ремонту складають з деталей, які вже відпрацювали деякий час і придатні для експлуатації без ремонту і відновлення. з деталей відремонтованих або відновлених і за деякими параметрами відрізняються від нових, також частки нових деталей. У зв'язку з цим кінцева ланка розмірного ланцюга змінюється в допустимих межах. Отже технічні умови на складання відновленої машини мають свою специфіку. Вивчення способів відновлення початкових властивостей машин має ґрунтуватися на точних уявленнях про стан машини, що надходить у ремонт. Тому наука про технологію має вивчати характер спрацювань і дефектів деталей. їх поєднання і залишкову довговічність.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5009
Розташовується у зібраннях:Конспекти та курси лекцій (Інженерно-енергетичний факультет)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Tekhnolohiya remontu mashyn.pdf1,25 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.