Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/4251
Title: Вплив оптимізації живлення на фотосинтетичну активність посівів та продуктивність сортів пшениці озимої в умовах південного Степу України
Authors: Панфілова, Антоніна Вікторівна
Панфилова, Антонина Викторовна
Panfilova, Antonina
Issue Date: 2018
Citation: Панфілова А. В. Вплив оптимізації живлення на фотосинтетичну активність посівів та продуктивність сортів пшениці озимої в умовах південного Степу України / А. В. Панфілова // Інноваційні технології в рослинництві : матеріали наукової інтернет-конференції, м. Кам'янець-Подільський, 15 травня 2018 р. / Подільський державний аграрно-технічний університет ; Миколаївський національний аграрний університет. - С. 142-144.
Abstract: Обов’язковим технологічним прийомом для забезпечення оптимальних показників фотосинтетичної активності посівів в період вегетації рослин та отримання високого врожаю зерна пшениці є забезпечення рослин елементами живлення упродовж вегетації. Тому, система удобрення повинна базуватися на знанні основних періодів розвитку рослин, їх потреб в поживних речовинах, а також специфіки ґрунтово-кліматичних умов зони, попередників та сортових особливостей пшениці озимої.
URI: http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/4251
Appears in Collections:Статті (Факультет агротехнологій)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
142-144-Матеріали наукової інтернет-конференції.pdf231,13 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.