Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5632
Назва: Фізичне виховання
Автори: Петренко, Наталія Валеріївна
Petrenko, Nataliya
Ключові слова: Комунікативний компонент
елементи розвитку педагогічної компетентності
Мотиваційно-ціннісний компонент
Розвивально-виховний компонент
Дата публікації: 2019
Видавництво: Миколаївський національний аграрний університет
Бібліографічний опис: Фізичне виховання [Електронний ресурс] : методичні рекомендації для здобувачів вищої освіти ступеня "магістр" усіх спеціальностей та викладачів щодо технології розвитку педагогічної компетентності викладачів фізичного виховання в системі методичної роботи аграрного університету / уклад. Н. В. Петренко. - Електрон. текст. дані. - Миколаїв : МНАУ, 2019. - 38 с.
Короткий огляд (реферат): Пріоритетним завданням національної системи вищої освіти в Україні є випуск фахівців, конкурентоспроможних на світовому ринку праці. Ця мета досягається впровадженням у освітній процес прогресивних педагогічних концепцій, розробкою і втіленням у діяльність закладів вищої освіти новітніх програм, науково-методичних досягнень, що спираються на останні світові та національні оригінальні ідеї, сучасних технологій та засобів навчання, залученням до розвитку освіти кваліфікованого складу науково-педагогічних працівників.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5632
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації (Факультет культури і виховання)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Fizychne_vykhovannya_Petrenko.pdf362,39 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.