Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/18588
Назва: Біотехнологічні аспекти удосконалення процесу виробництва сметани в умовах ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв»
Автори: Баркарь, Євген Володимирович, науковий керівник
Barkar, Evgen, scientific director
Люта, Ірина Миколаївна, науковий керівник
Lyuta, Iryna, scientific director
Нефьодов Д., Д.
Дата публікації: 2024
Бібліографічний опис: Нефьодов Д. Біотехнологічні аспекти удосконалення процесу виробництва сметани в умовах ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» : кваліфікаційна робота на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 162 – «Біотехнології та біоінженерія» / наук. керівн. Є. Баркарь, І. Люта. Миколаїв : МНАУ, 2024. 54 с.
Короткий огляд (реферат): Тема випускної кваліфікаційної роботи: «Біотехнологічні аспекти удосконалення процесу виробництва сметани в умовах ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв». Робота виконувалась на базі підприємства ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв». Кваліфікаційна робота викладена на 54 сторінках друкованого тексту. ЇЇ зміст складається з наступних розділів: перелік умовних позначень, реферат, вступ, огляд літератури, матеріали та методика дослідження, розрахункової частини, розділу «Охорона праці», висновків та пропозицій, переліку літератури. Для написання роботи було використано 56 бібліографічних джерел. Робота містить 6 рисунків та 9 таблиць. Об'єктом досліджень є аналіз біотехнологічних аспектів отримання сметани та тривалість її зберігання залежно від видів внесених основних та додаткових заквасок. Метою досліджень було вивчення впливу параметрів гомогенізації на етапі попередньої обробки сировини на консистенцію сметани та впливу заквасок різних виробників на її органолептичні показники та терміни зберігання в умовах ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв». Для досягнення поставленої мети необхідно було вирішити такі завдання: 1. обґрунтувати параметри механічної обробки молока при виробництві сметани; 2. проаналізувати характеристики застосовуваних заквасок на підприємстві та дослідити їх вплив на якість сметани; 3. вивчити вплив додаткових заквасочних культур на формування якості продукту та його стійкість при зберіганні. За результатами, отриманими в ході проведених досліджень, рекомендовано використання закваски XPL-30 (Hansen, Данія), що відповідає всім вимогам стандарту та зумовлює виробництво сметани з найкращими органолептичними показниками та подовжує термін її зберігання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/18588
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи (Факультет ТВППТСБ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КР_Нефьодов.pdf696,38 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.