Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/9894
Title: Реальність демократії та її зв’язок із соціальним підприємництвом у вирішенні проблеми бідності
Other Titles: Reality of Democracy in Totality and its Connection with Social Entrepreneurship in Solving Problem of Poverty
Authors: Nepal, Achyut
Непал, А.
Keywords: демократія
підприємництво
більшість
бідність
громадяни
філософія
Democracy
Entrepreneurship
Majority
Poverty
People
Philosophy
Issue Date: 2021
Citation: Непал А. Реальність демократії та її зв’язок із соціальним підприємництвом у вирішенні проблеми бідності // Modern Economics. 2021. № 27(2021). С. 114-121. DOI: https://doi.org/10.31521/modecon.V27(2021)-15.
Abstract: Проаналізовано, що основою демократії є обраний уряд та панування більшості. Досліджено, що навіть у розвинених країнах світу населення страждає від абсолютної бідності. Доведено, що у цілому реальність демократії слід розглядати не лише з точки зору правління більшості та економічного зростання, а й з усіх доступних можливостей. Реальність демократії відображатиметься у соціальній справедливості та рівності. Проаналізовано, що кожен сегмент суспільства відіграє важливу роль у цьому напрямі, і соціальні підприємці можуть вносити зміни до несправедливих та нестійких систем. Розуміння ролі соціального підприємництва є важливим у вивченні реальності демократії в цілому. Дослідження спрямоване на розуміння політичної філософії, політичної економії та теорій підприємництва і поглиблюється в досягнення демократичної системи на користь громадянина. Дане дослідження в основному зосереджене на критичному розумінні реальності уряду в цілому з точки зору пересічних громадян, які шукають порятунку від таких складних життєвих ситуацій як надзвичайна бідність, а також роль підприємництва у цьому процесі. Відтак, були розглянуті відповідні теорії щодо політики, уряду та демократії, а також підприємництва на основі даних підручників, журналів, матеріалів конференцій, газет, звітів та інтернет-відео, а дискусії та висновки ґрунтуються на результатах їх огляду. Нами встановлено, що демократія в умовах сьогодення не є суттєвим засобом досягнення очікуваних цілей з точки зору пересічних громадян, при цьому її досягнення належать незначній кількості еліт та їх групам. Переконані, що незважаючи на виклики демократії, її альтернативою є сама демократія, де підприємництво вносить свій внесок у співпрацю, незалежну від державного механізму.
Проаналізовано, що основою демократії є обраний уряд та панування більшості. Досліджено, що навіть у розвинених країнах світу населення страждає від абсолютної бідності. Доведено, що у цілому реальність демократії слід розглядати не лише з точки зору правління більшості та економічного зростання, а й з усіх доступних можливостей. Реальність демократії відображатиметься у соціальній справедливості та рівності. Проаналізовано, що кожен сегмент суспільства відіграє важливу роль у цьому напрямі, і соціальні підприємці можуть вносити зміни до несправедливих та нестійких систем. Розуміння ролі соціального підприємництва є важливим у вивченні реальності демократії в цілому. Дослідження спрямоване на розуміння політичної філософії, політичної економії та теорій підприємництва і поглиблюється в досягнення демократичної системи на користь громадянина. Дане дослідження в основному зосереджене на критичному розумінні реальності уряду в цілому з точки зору пересічних громадян, які шукають порятунку від таких складних життєвих ситуацій як надзвичайна бідність, а також роль підприємництва у цьому процесі. Відтак, були розглянуті відповідні теорії щодо політики, уряду та демократії, а також підприємництва на основі даних підручників, журналів, матеріалів конференцій, газет, звітів та інтернет-відео, а дискусії та висновки ґрунтуються на результатах їх огляду. Нами встановлено, що демократія в умовах сьогодення не є суттєвим засобом досягнення очікуваних цілей з точки зору пересічних громадян, при цьому її досягнення належать незначній кількості еліт та їх групам. Переконані, що незважаючи на виклики демократії, її альтернативою є сама демократія, де підприємництво вносить свій внесок у співпрацю, незалежну від державного механізму.
URI: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/9894
Appears in Collections:Modern Economics. - 2021. - Вип. 27

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
nepal.pdf272,46 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.